Celní portál EU pro ZISZ

Select the prefered language to access the content

Podrobnosti k této položce z katalogu.

Tento intuitivní e-learningový modul je jedním z kurzů z rozsáhlé řady e-learningových programů UCC EU.

Popis kurzu

Tento kurz vás provede celním portálem EU pro obchodníky se zvláštním důrazem na specifické funkce u žádostí o ZISZ a rozhodnutí ZISZ. Po dokončení tohoto kurzu budete umět s jistotou pracovat s celním portálem EU pro obchodníky a jako obchodník provádět akce v rámci pracovního postupu ZISZ. Abyste mohli naplno využít výhod tohoto kurzu, doporučujeme vám začlenit kurz do svého vlastního školicího programu a vytvořit tak ucelený školicí program. V tomto kurzu si připomenete některé důležité pojmy související se ZISZ. Tuto část můžete přeskočit nebo se k ní naopak vrátit pomocí mapy kurzu.

Cílová skupina

Obchodníci z členských států, kteří nepoužívají národní portál pro obchodníky a kteří chtějí podat žádost o rozhodnutí o ZISZ nebo konzultovat stávající.

Výukové cíle

Po absolvování tohoto kurzu budete umět následující:
- Základní zásady používání celního portálu EU pro ZISZ,
- obecné funkce portálu,
- přínosy tohoto portálu.

Délka kurzu

Časová náročnost tohoto kurzu je 1,5 až 1hodina v závislosti na vašich předchozích vědomostech o konceptu ZISZ.
0%

Related courses

eL

UUM&DS system: Your passport to EU applications

The new EU-wide Uniform User Management and Digital Signatures system offers Economic Operators a unified access to a number of supporting IT systems such as UCC Customs Decisions, EOS-AEO, COPIS, UCC BTI usage and decision, including central services for electronic submission of declarations. The eLearning course "UUM&DS: Your passport to EU applications" provides Economic operators and their Customs representatives with information on how to work with UUM&DS and carry out delegation, certificate registration and authentication processes.
Version: 01 (10/06/2021)
eL

EU Customs Trader Portal for eAEO

The EU Customs Trader Portal is the single point of access to interact with Authorised Economic Operators (AEO), aiming to harmonise differences in EU customs systems and accesses.
Version: 03 (22/11/2022)
eL

EU Customs Trader Portal

The EU Customs Trader Portal provides a user interface to the Traders with the possibility to navigate to the specific modules and access the available actions in order to start the communication with the Customs Authority. The EU Customs Trader Portal is the single point of access to interact with EU customs systems.
Version: 01 (28/10/2022)