ES Muitas tirdzniecības portāls SIT

Select the prefered language to access the content

Informācija par kataloga vienumu

Šis viegli lietojamais e-mācību modulis ir viens no plašās SMK ES e-mācību programmas kursiem.

Kursa apraksts

Šis kurss iepazīstinās jūs ar ES Muitas tirdzniecības portālu, īpašu uzmanību pievēršot specifiskajai SIT pieteikumu un SIT lēmumu funkcionalitātei. Pēc kursa pabeigšanas varēsiet konfidenciāli strādāt ar ES Muitas tirdzniecības portālu un veikt visas tirgotāju darbības SIT procesa plūsmas ietvaros. Lai pilnībā izmantotu kursa sniegtās iespējas, iesakām integrēt šo kursu jūsu mācību programmā un izstrādāt visaptverošu mācību programmu. Kurss atgādinās dažus no galvenajiem SIT priekšstatiem; varat izlaist šo daļu kursa kartē vai izmantot to zināšanu atsvaidzināšanai.

Mērķauditorija

Dalībvalstu tirgotāji, kas neizmanto nacionālo tirdzniecības portālu un vēlas pieteikties SIT lēmumam vai konsultācijām par esošajiem lēmumiem.

Mācību mērķi

Kursa beigās uzzināsiet un izpratīsiet:
- ES Muitas tirdzniecības portāla lietošanas pamatprincipus attiecībā uz SIT;
- portāla pamatfunkcijas;
- portāla lietošanas priekšrocības.

Kursa ilgums

Kurss ilgst 1,5 līdz 1 stundu atkarībā no jūsu sākotnējām zināšanām SIT jautājumos.

0%

Related courses

eL

UUM&DS system: Your passport to EU applications

The new EU-wide Uniform User Management and Digital Signatures system offers Economic Operators a unified access to a number of supporting IT systems such as UCC Customs Decisions, EOS-AEO, COPIS, UCC BTI usage and decision, including central services for electronic submission of declarations. The eLearning course "UUM&DS: Your passport to EU applications" provides Economic operators and their Customs representatives with information on how to work with UUM&DS and carry out delegation, certificate registration and authentication processes.
Version: 01 (10/06/2021)
eL

EU Customs Trader Portal for eAEO

The EU Customs Trader Portal is the single point of access to interact with Authorised Economic Operators (AEO), aiming to harmonise differences in EU customs systems and accesses.
Version: 03 (22/11/2022)
eL

EU Customs Trader Portal

The EU Customs Trader Portal provides a user interface to the Traders with the possibility to navigate to the specific modules and access the available actions in order to start the communication with the Customs Authority. The EU Customs Trader Portal is the single point of access to interact with EU customs systems.
Version: 01 (28/10/2022)