Evropský celní Trader portál pro eAEO

Select the prefered language to access the content

Podrobnosti k této položce z katalogu.

Tento intuitivní e-learningový modul je jedním z kurzů z rozsáhlé řady e-learningových programů UCC EU.

Popis kurzu

Tento kurz vás provede Evropským celním Trader portálem pro eAEO a zaměří se především na specifické funkce pro žádosti a povolení pro oprávněné hospodářské subjekty (AEO). Po dokončení tohoto kurzu dokážete s jistotou pracovat s Evropským celním Trader portálem a vykonávat veškeré obchodní činnosti pracovního postupu AEO. Abyste mohli naplno využít výhod tohoto kurzu, doporučujeme vám začlenit kurz do svého vlastního školicího programu a vytvořit tak ucelený školicí program. V tomto kurzu si připomenete některé důležité pojmy související s AEO. Tuto část můžete přeskočit, nebo se k ní naopak vrátit, pomocí mapy kurzu.

Cílová skupina

Obchodníci z členských zemí, kteří nevyužívají národní obchodní portál a kteří chtějí požádat o osvědčení AEO nebo chtějí konzultovat svá stávající osvědčení.

Výukové cíle

Po absolvování tohoto kurzu budete umět následující:
- Základní principy použití Evropského celního Trader portálu pro eAEO,
- obecné funkce portálu,
- výhody využívání tohoto portálu.

Délka kurzu

Časová náročnost tohoto kurzu je 1,5 až 1 hodinu v závislosti na vašich předchozích vědomostech o procesu AEO.


0%

Related courses

eL

UUM&DS system: Your passport to EU applications

The new EU-wide Uniform User Management and Digital Signatures system offers Economic Operators a unified access to a number of supporting IT systems such as UCC Customs Decisions, EOS-AEO, COPIS, UCC BTI usage and decision, including central services for electronic submission of declarations. The eLearning course "UUM&DS: Your passport to EU applications" provides Economic operators and their Customs representatives with information on how to work with UUM&DS and carry out delegation, certificate registration and authentication processes.
Version: 01 (10/06/2021)
eL

EU Customs Trader Portal for BTI

This easy-to-use eLearning module is one of the courses from an extensive UCC EU eLearning programme.
Version: 01 (17/08/2020)
eL

EU Customs Trader Portal

The EU Customs Trader Portal provides a user interface to the Traders with the possibility to navigate to the specific modules and access the available actions in order to start the communication with the Customs Authority. The EU Customs Trader Portal is the single point of access to interact with EU customs systems.
Version: 01 (28/10/2022)